Бджільництво одна із галузей, що динамічно розвивається та поступово збільшує обсяги виробництва та збуту продукції. Важлива увага бджолярами Львівщини приділяється задоволенню потреб внутрішнього ринку регіону продукцією власного виробництва.

 В смт. Меденичі Дрогобицького району в неділю 18 вересня відбулося Свято меду, яке об’єднало виробників з декількох районів Львівської області. Свято меду у смт. Меденичі відбуваються вже тертій рік поспіль та  щорічно збільшує кількість виробників і розмаїття запропонованої споживачам продукції.  

В цьому році відвідувачі мали змогу придбати продукцію, яку представили понад 25 бджолярів Львівської та Івано-Франківської областей. Святковий  настрій на заході створили творчі колективів художньої самодіяльності Дрогобицького району, у тому числі молодіжні.    

Присутні на заході представники Львівської Аграрної палати обговорили існуючі проблемні аспекти розвитку галузі та окреслили кроки, необхідні для формування ефективної системи збуту продукції бджільництва. 

load page 0.007267 second, load CPU 3.75