11 липня у селі Велика Білина (Самбірський район) Львівська Аграрна палата організовує тематичний круглий стіл для власників земельних паїв, агровиробників, керівників органів місцевого самоврядування із Самбірського, Старосамбірського та Турківського районів на тему: «Роль громадських ініціатив в поширенні позитивного досвіду інформаційно-правового забезпечення громадян». 

В рамках круглого столу передбачається обговорення наступних питань:

1.Доведення до відома громадян актуальних аспектів Закону України №2498-VIII від 10.07.2018 року

2.Мотивування органів місцевого самоврядування  та власників земельних часток паїв до здійснення функцій у сфері державної реєстрації.

3.Надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки. Способи захисту майнових прав.

4.Про оренду (суборенду) землі в 2019 р: (Договори оренди землі від А до Я)

5.Про можливу фінансову підтримку для аграріїв з державного бюджету України. 

6.Про консолідацію зусиль у здійснені заходів парламентського та громадянського контролю за додержанням прав і свобод  громадян, власників землі. 

7. Децентралізація у сфері земельних відносин. Розподіл повноважень щодо розпорядження, встановлення плати та контролю. Алгоритм передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення у комунальну власність ОТГ.

Круглий стіл відбудеться в с. Велика Білина (Самбірський район), Народний дім Великобілинської сільської ради (актовий зал). Початок в 12.00 год.

Для участі у круглому столі необхідна попередня реєстрація за телефоном: (032) 2948403,  0679746981 (Ігор Вуйцик), e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 

 

load page 0.008393 second, load CPU 2.5