22 листопада у Львові відбулася Міжнародна конференція «20 років разом з Львівською Аграрною палатою. Нові можливості для співпраці в аграрній галузі».

 

В рамках конференції виступили генеральний Консул Республіки Польща у Львові  Рафал Вольскі, віце-президент Люблінської Аграрної палати Густав Єдреєк (Польща), представник Сільськогосподарської палати Райнланд-Пфальц (Німеччина) Вільгельм Ціммерлінг та інші. Детальна інформація про виступи учасників конференцію буде опублікована у виданні «Вісник Агрофорум».

 

В рамках конференції Президент Львівської Аграрної палати Павло Музика підписав Меморандуми про співпрацю із двома інституціями. Зокрема, підписано меморандум про співпрацю Аграрної палати із Головним територіальним управлінням юстиції у Львівській області та Меморандум між Львівською Аграрною палатою і Уповноваженою Верховної ради України з прав людини по Західному регіону. 

 

Крім того, із нагоди урочистої події членів Аграрної палати та партнерів організації відзначено почесними грамотами і подарунками.

 

 

load page 0.008354 second, load CPU 2.66