7 липня в рамках ХХХШ Сільськогосподарської виставки годівлі тварин та техніки в Ситно, Республіка Польща відбулося розширене виїзне засідання Асамблеї Аграрних палат України на якому представники обласних аграрних палат обговорили актуальні питання розвитку галузей сільського господарства України та питання земельних відносин.

Голова Асамблеї Аграрних Палат України Ігор Вуйцик проінформував присутніх про основні економічні процеси в галузях аграрного сектору і окреслив пріоритети діяльності Асамблеї в другому півріччі 2019 року.

В рамках засідання прийнято рішення про вступ до складу Асамблеї - Аграрних палат Київської та Одеської областей, голови яких також були присутні на зазначеному засіданні.

Президент Львівської Аграрної палати Павло Музика проінформував присутніх про реалізацію організацією проекту щодо підвищення правової свідомості громадян Львівщини, що дозволило багатьом людям із різних районів області ознайомитися із актуальними питаннями земельного законодавства України. .

Члени Асамблей Аграрних Палат України готові підтримали позитивний досвід Львівщини із реалізацією подібних ініціатив у своїх областях.

load page 0.006075 second, load CPU 3.41