30 жовтня у Львові відбулося чергове засідання обласної комісії з питань пільгового кредитування підприємств агропромислового комплексу по розподілу коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансування підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів.

Голова комісії (директор департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз) та її члени визначили перелік підприємств-претендентів на одержання відшкодування з державного бюджету. Для потреб агровиробників Львівщини в поточному році за зазначеною програмою передбачено 6,8 млн грн.

Член комісії – президент Львівської аграрної палати Павло Музика звернув увагу на важливість підтримки фермерських господарств області.

 

В рамках розгляду документів та голосування члени повністю підтримали запити на фінансову підтримку наступних виробників: ФГ “Дрофа”, ФГ “Улар” (Пустомитівський район), ТзОВ “Самбірська птахофабрика” (Самбірський район) ФГ Під’ярків (Перемишлянський район), ФГ “Пчани-Денькович” і ФГ “Єлечка С.Ф.” (Жидачівський район), ПП “Західний Буг” (Радехівський район),  ПП “Агро-Прогрес” (Буський район) та ТзОВ “Стрийтеплиця” (Стрийський район). Крім того, члени комісії підтримали частково заявки на відшкодування ТзОВ “Імені Маркіяна Шашкевича” (Золочівський район) та ТзОВ “КПК-Агроінвест” (Жидачівський район).

 

Під час двох засідань комісії відбувся розподіл не всіх передбачених ресурсів (нерозподілений залишок становить 0,5 млн грн, а тому агроформування Львівщини можуть подавати заявки і необхідні документи на одержання фінансової підтримки за зазначеною програмою до Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації (м. Львів, вул. Чорновола, 57).

 

load page 0.009931 second, load CPU 2.74