6 березня члени делегації Асамблеї Аграрних палат України (ААПУ), представник Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України   перебуваючи в Польщі ознайомилися із діяльністю Сільськогосподарської палати Люблінського  воєводства.

В рамках тематичного круглого столу президент Сільськогосподарської палати  Люблінського воєводства Густав Єдреєк, члени правління палати представили інформацію про діяльність палати і напрями співпраці із фермерами для підтримки самоврядності інституційного розвитку. 

Голова ААПУ Ігор Вуйцик в рамках круглого столу наголосив на важливості посилення співпраці між Аграрними палатами різних областей України та польськими колегами, що дозволить ефективно долати сучасні глобалізаційні виклики, вирішувати питання технологічної адаптації фермерів до кліматичних змін, реалізувати транскордонні розвиткові проєкти.

Члени делегацій домовилися про пріоритетні напрями співпраці та налагодження обміну досвідом для розвитку фермерства в двох державах.  

 

load page 0.007036 second, load CPU 1.36