18-19 жовтня у Львові при підтримці журналу “Український фермер”відбулася конференція “Свинокомплекс-2017”. 

Учасниками заходу стали представники агроформувань, що займаються свинарством з різних областей України, а також науковці, практики, члени Львівської Аграрної палати та інші.

Присутні на конференції представники підприємств-виробників свинини на Львівщині, зокрема ТзОВ “Еко-Міт”, ТзОВ “Галичина-Захід”, ТзОВ “Євро Комерс” та інші дізналися актуальну інформацію про заходи біобезпеки на свинокомплексах, способи досягнення максимальної заплідненості, методи боротьби із поширенням АЧС, особливості підтримання оптимального мікроклімату та інші питання.

 

В рамках тематичних доповідей керівник кормозаводу ТзОВ “Галичина-Захід” Володимир Радченко розповів про складання раціонів для високопродуктивних свиноматок, які застосовує підприємство.

Директор ТзОВ “Євро Комерс” Віталій Павлівський звернув важливу увагу у доповіді на питання класифікації свинячих півтуш за європейськими стандартами.

 

Керівник виробництва ТзОВ “Даноша” Віктор Робейко (Івано-Франківська область) детально розповів про впровадження заходів із біобезпеки на прикладі їх крупнотоварного виробництва.

 

В рамках дводенної конференції учасники також дізналися багато іншої актуальної інформації, що дозволить підвищити економічну ефективність виробництва свинини і системно зменшувати витрати. 

 

 

load page 0.007659 second, load CPU 4.46