13 листопада у Львові на базі ТОВ “РСП “Шувар” відбувся тренінгів семінар при підтримці ФАО на тему “Практичні аспекти експорту ягід та дрібних фруктів до Європейського Союзу”. 

Із вступним словом до учасників семінару звернулися заступник директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Людмила Гончаренко, яка розповіла про основні тенденції розвитку ягідництва на Львівщині та інструменти державної підтримки аграріїв-садівників в області з обласного бюджету в поточному та 2018 році. 

Консультант ФАО Валерій П’ятницький у своїй доповіді ґрунтовно охарактеризував експортний потенціал аграрного сектору України. 

Консультант ФАО Марк Халлієр розповів про тенденції європейського ринку ягід і здійснив огляд нормативних документів на ринку ЄС.

Фахівець ГУ Держпродспоживслужби Львівщини  Богдан Строгуш охарактеризував питання щодо оформлення експортних партій ягід та фруктів з України в держави ЄС. 

Участь у семінарі прийняли голова управи Львівської Аграрної палати (ЛАП) Ігор Вуйцик та члени ЛАП із різних районів області.

load page 0.006774 second, load CPU 2.52