27 лютого відбулося чергове засідання Громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області. Оскільки, це – перше засідання у 2019 році, учасники засідання працювали над формуванням завдань, які  визначать напрям роботи Громадської ради упродовж всього року. Участь у засіданні прийняла також член громадської ради – заступник голови управи Львівської Аграрної палати Анна Кущак. 

 До участі в засідання Громадської ради були запрошені  посадові особи Головного управління Держгеокадастру у Львівській області – перший заступник начальника Ярослав Тхір та начальник управління контролю за використанням та охороною земель Зоя Самойлова. 

Ярослав Тхір проінформував членів Громадської ради про ситуацію, що склалася з приводу відкриття кримінального провадження по факту затримання заступника начальника  Головного управління ДГК у Львівській області Олега Рубана. Зокрема, він зазначив, що на даний час Рубана О.І. відсторонено від займаної посади, проводились обшуки в офісі головного управління, та іде слідство. Кримінальну справу відкрито за ст. 368, ч. 3  Кримінального Кодексу України. 

З цього приводу члени Громадської ради висловили пропозиції щодо активізації роботи по запобіганню випадків корупції у діяльності чиновників Головного управління ДГК у Львівській області.

Також короткий інформативний огляд питання використання та охорони земель у Львівській області у 2018 році зробила Зоя Самойлова.  Зокрема, доповідач навела статистичні дані щодо кількості звернень громадян та листів правоохоронних органів, що надійшли до Головного управління області, результатів їх розгляду. 

В часі засідання провели аналіз роботи членів Громадської ради за 2018 рік. Секретар Громадської ради Климишин М.Д. наголосив на тому, що 10 представників громадських об’єднань, що входять до складу Громадської ради, взагалі не приймають участь в її роботі.  

На завершення засідання голова  Громадської ради Роман Скіра узагальнив пропозиції та зауваження, висловлені членами Громадської ради та висловив побажання, щоб представники всіх громадських організацій ефективніше включалися в роботу, надавали свої пропозиції щодо питань, які важливо розглянути на засіданнях Громадської ради, приймали участь у роботі комісій та активно проявляли свою громадянську позицію у питаннях виявлення порушень чинного законодавства у сфері земельних відносин.

load page 0.008935 second, load CPU 3.66