15 березня у Львові представники Аграрних палат із різних областей України прийняли участь в обговорені проекту статуту Громадської спілки «Асамблеї  Аграрних Палат України».

Основною метою діяльності Асамблеї є представлення загальних та спеціальних інтересів осіб приватного права - сільськогосподарських виробників, в тому числі фермерів та фізичних осіб (власників земельних паїв) в органах державної влади, формування сучасної аграрної інфраструктури, сприяння ефективному розвитку базової галузі економіки України – сільського господарства, його інтеграцію у спільну європейську агрополітику, задоволення та захисту економічних, соціальних, освітніх та інших спільних інтересів членів Асамблеї.  Асамблея є недержавною самоврядною організацією, яка об'єднує обласні аграрні палати, які створені і діють відповідно до законодавства України та функціонують у сфері сільськогосподарського виробництва. 

Засновниками створення Асамблеї виступили «Запорізька сільськогосподарська палата», «Львівська Аграрна палата», «Віницька аграрна палата», «Дніпровська обласна аграрна палата» та «Чернігівська аграрна палата». Учасники зустрічі також визначили напрями співпраці і дольової  участі у заходах на міжнародному рівні. 

Відзначимо, що вже 16-18 березня  члени Аграрних палат із різних областей України приймуть участь у ХХІV Міжнародній сільськогосподарській виставці «AGROTECH-2018» у м. Кельце (Польща) і в спеціалізованих заходах у Франції 21-24 березня на запрошення Сільськогосподарської палати Іль-де Франс. 

load page 0.007055 second, load CPU 1.83