15 лютого на ринку сільськогосподарської продукції “Шувар” для агровиробників області Проект USAID “Агросільрозвиток” провів регіональний семінар на тему: “Підвищення ефективності та конкурентоспроможності у плодоовочевому секторі”.  Участь у семінарі прийняли аграрії області, науковці, уповноважений Львівської аграрної палати Леонід Олійник.

Із вступним словом до учасників навчання звернулась заступник директора Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Людмила Гончаренко, яка охарактеризувала позитиіну динаміку розвитку плодоовочевого сектору регіону і звернула увагу на програми підтримки агровиробників.

Представник проекту Микола Гриценко звернув увагу на програми підтримки виробників, що надаються в рамка тематичного напряму діяльності  USAID в Україні. 

Заступник директора компанії “Галфрост” Максим Білозьоров розповів про позитивний досвід співпраці з проектом для удосконалення технологічної складової переробного виробництва на підприємстві – придбання лінії оптичного сортування ягід.

В рамках семінару важлива увага приділялася визначенню додаткових інструментів інвестування агровиробників, впровадженню стандартів якості та вимог харчового законодавства, використанню мобільного додатку PROD для збуту продукції та іншим актуальним тематикам. 

load page 0.008409 second, load CPU 2.94