Львівська Аграрна палата (Україна) та Сільськогосподарська палата регіону Іль-де-Франс (Франція) в рамках підписаної двосторонньої угоди про співпрацю  від 29 вересня 2016 р. оголошують конкурсний  відбір кандидата на проведення 2-х річного стажування у Франції. 

Програма розрахована на високо мотивованих  молодих спеціалістів сільського господарства, що розділяють цілі та завдання Львівської Аграрної палати, які бажають працювати  на благо української спільноти.

  • До участі у конкурсі запрошується громадяни України, віком до 35 років, що мають вищу сільськогосподарську освіту і щонайменше 2-х річний досвід практичної діяльності в галузях сільського господарства (фермерства), знання французької та/чи англійської мови обов’язкове, користування ПК (програми Місrоsoft Word, Excel, Power Point), посвідчення водія та тракториста, навики водіння, позитивна ділова репутація, здатність постійно, критично аналізувати кінцеву ефективність, стиль і методи власної організаційно-управлінської діяльності та знаходити шляхи її подальшого вдосконалення, аналіз і прогнозування наслідків рішень, що приймаються; 
  • порядність, патріотизм, професіоналізм, чесність, справедливість та відповідальність-перш за все.

Довідка про стан здоров’я та відсутність хронічних захворювань, в тому числі венеричних.

Закордонний біометричний паспорт-обов’язково.

 Після стажування експерт-дорадник буде забезпечений роботою у Львівській Аграрній палаті у сфері розбудови громадянського суспільства, формуванні комплексного підходу до аграрного ринку на місцевому, обласному та національному рівнях.

Стажування у Франції триватиме з 01.05.2018 р. до 01.05.2020 р. за фахом експерта-дорадника з агротехнічних питань.

Проведення стажування у Франції передбачає одержання щомісячного грошового забезпечення в межах мінімальної зарплати.

Заповнені анкети кандидатів просимо надіслати до 15 квітня 2018 року на електронну пошту Львівської Аграрної палати: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Співбесіда з кандидатами буде проходити 16 квітня 2018 року з 14:00 за адресою: м. Львів, вул.Залізнична,16, 2 пов.

З усіх питань просимо звертатися до контактної особи Львівської Аграрної палати.

Контактна особа: Вуйцик Ігор Михайлович, +38(032) 294-84-03, 067-974-69-81.

Форма анкети у прикріпленому файлі.

load page 0.006601 second, load CPU 2.33