21 грудня у Львівському національному університеті ветеринарної медицини та біотехнологій імені С.З. Гжицького відбувся круглий стіл на тему:  «Стратегічні пріоритети розвитку сільських територій в умовах децентралізації (на прикладах Львівської та Донецької областей)».

Участь в обговоренні прийняли представники органів державного управління розвитком АПК Львівської та Донецької областей, агровиробники області – уповноважені Львівської Аграрної палати Юрій Вічистий, Леонід Олійник, Дмитро Мороз, експерти з реформи децентралізації, науковці та представники громадськості. 

В рамках круглого столу голова управи ЛАП Ігор Вуйцик розповів про історію створення та сучасні тенденції функціонування Аграрної палати області і окреслив  напрями можливої взаємодії між агровиробниками двох областей щодо обміну досвідом та найкращими практиками. 

Значна увага приділялася також обговоренню питань розвитку сільськогосподарської кооперації та фінансовим інструментам бюджетної підтримки агровиробників для формування ефективних ланцюгів створення доданої вартості.

load page 0.006817 second, load CPU 2.56