Протягом квітня-травня 2020 року у Львівській області із ініціативи Західного міжрегіонального управлінням Міністерства юстиції (м. Львів), Львівської  Аграрної палати,  Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА і представництва Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Західному регіоні відбувся перший цикл тематичних онлайн-семінарів для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) регіону, присвячені підвищенню правової свідомості громадян і наданню їм правової  допомоги.

Участь у семінарах  із тематичними доповідями від організації прийняли президент Львівської Аграрної палати Павло Музика і голова управи ЛАП Ігор Вуйцик.

Протягом проведених шести он-лайн семінарів понад 30 представників об’єднаних територіальних громад Львівщини, голови сільських рад області одержали інформацію щодо актуальних питань у сфері земельного законодавства, оформлення  договорів оренди та суборенди землі, алгоритму реєстрації прав власності на майно, сервісів Міністерства юстиції України, державної реєстрації прав власності на об’єкти сільськогосподарської нерухомості,  напрямів державної підтримки галузей сільського господарства Львівщини, розробки стратегій розвитку ОТГ та ін.  

Львівська Аграрна палата та державні інституції області передбачають також проведення тематичних інформаційних заходів в об’єднаних територіальних громадах Львівської області і в наступних місяцях поточного року.

 

 

 

load page 0.007382 second, load CPU 3.79