27 листопада відбулася чергова зустріч членів галузевих комісій Громадської ради при Львівській облдержадміністрації з керівництвом області для обговорення актуальних питань суспільного розвитку.

Голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш, перший заступник голови Львівської облради Володимир Гірняк і перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський визначили основні пріоритети роботи до кінця поточного року та проінформували представників громадськості про актуальні питання розвитку. 

Представники громадськості обговорили існуючі проблемні аспекти системи державного управління на Львівщині, призначення управлінських кадрів, управління майном комунальної власності, поводження з ТПВ, фінансуванням програм захисту довкілля з обласного бюджету, доступу представників громадськості до ЗМІ та інші актуальні проблеми і визначили спільний алгоритм їх розв’язання.

Участь в засіданні прийняли також члени комісії з питань агропромислового розвитку  Громадської ради при львівській ОДА Григорій Седіло Ігор Хміль Мирон Галуга і президент Львівської Аграрної палати Павло Музика. 

load page 0.007344 second, load CPU 2.56