7 лютого у Львові із ініціативи Асоціації правників України та АО “Юридична фірма “Аріо” відбулася презентація проєкту “Надання безоплатних консультацій із питань відновлення платоспроможності фізичних осіб”, який реалізуватиметься на Львівщині протягом 2020 року за підтримки проєкту Агенства США з міжнародного розвитку (USAID).

Основну мету проекту в рамках офіційного заходу у Львові представили партнер  АО “Юридична фірма “Аріо” Руслан Сидорович, член Ради відділення Асоціації правників у Львівській області Роман Посікіра, голова Ради арбітражних керуючих області Мар’ян Чорній та директор Регіонального центру  надання безоплатної вторинної правової допомоги в області Ігор Микитин.

Метою проєкту є надання безкоштовний консультацій людям що потребують підтримки із питань неплатоспроможності, про процедури відновлення платоспроможності та про реструктуризацію заборгованості фізичних осіб відповідно до законодавства України. Багато громадян, які потребують подібних тематичних консультацій проживають  в сільських територіях. 

Участь у заході прийняли члени Львівської Аграрної палати, які обговорили актуальні питання щодо співпраці із представником проєкту в області.

 

 

load page 0.007622 second, load CPU 2.05