6 травня на Львівщині відбувся черговий онлайн семінар для об’єднаних територіальних громад  області з метою інформування  представників органів місцевого самоврядування з нововведеннями законодавства. 

Проведення семінару ініційоване Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Львів), Львівською Аграрною палатою, Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА та представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Західному регіоні. 

Участь у семінарі із тематичними виступами прийняли президент Львівської Аграрної палати Павло Музика, голова управи ЛАП Ігор Вуйцик. Актуальну інформацію в рамках обговорення одержали представники органів місцевого самоврядування області - Радехівської ОТГ, Солонківської ОТГ, Гніздичівської ОТГ, Мурованської ОТГ та Чуквянської ОТГ.

В рамках семінару обговорювалися питання змін до земельного законодавства, кроки для надання правової допомоги в оформленні правовстановлюючих документів на земельні ділянки, захист майнових прав, оренди (суборенди) землі та інші. 

За інформацією фахівців Західного міжрегіонального управлінням Міністерства юстиції, існуючі онлайн сервіси Міністерства дозволяють ефективно захищати права громадян та фермерів. 

Актуальну інформацію про програми державної підтримки фермерів на семінарі представила директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська.  

Учасники семінару у своїх доповідях відзначили, що підвищення правової свідомості громадян є одним із пріоритетів сьогодення і створить передумови для динамічного економічного розвитку ОТГ області.

 

load page 0.005678 second, load CPU 1.92