8 вересня в Департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації відбулося перше засідання конкурсної комісії із розподілу коштів державного бюджету в сумі 6,82 млн. грн відповідно до державної програми «Фінансова підтримка заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів».

Серед членів комісії представники громадських організацій, зокрема Асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області, Львівської Аграрної палати та інших.

 

Директор департаменту Наталія Хмиз відзначила, що зазначена сума бюджетної підтримки для області можливо не остаточна і тому існує ймовірність збільшення компенсації за даним напрямом підтримки.

Президент Львівської Аграрної палати Павло Музика звернув увагу на необхідність формування районного «фільтру» для агровиробників, що подаються на зазначену компенсацію щодо ведення господарської діяльності. Крім того, доцільно, щоб підтримку за даною програмою одержали виробники, які сформувалися в рамках обласної ініціативи «500 успішних фермерських господарств».

 

На першому засіданні комісії згідно поданих заявок від семи агровиробників області серед перших одержувачів бюджетної допомоги визначили: СТзОВ «Грімно» (Городоцький район) і ПП «Агрофірма «Лугове» (Бродівський район). Члени конкурсної комісії також відхилили від розгляду частину кредитних договорів, поданих ФГ «Улар» і ТзОВ «Підгірці» як такі що не відповідають вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2015 року № 300 із змінами.

 

Відзначимо, що першу чергу  на відшкодування формують  претенденти, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 10 млн. грн. В другу чергу потрапляють агровиробники, які провадять діяльність з вирощування та розведення великої рогатої худоби молочних порід, іншої великої рогатої худоби. Звертаємо увагу, що прийом документів на участь у зазначеній державній програмі триває і надалі в Департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації. 

load page 0.008764 second, load CPU 3.51