21-22 березня у Львові за участю агровирбників із багатьох областей Західної України відбувається Х Міжнародний аграрний форум «AGROPORT West Lviv - 2019».

Із вітальним словом до учасників форуму звернувся Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

За словами глави Уряду, розвиток агросектору є запорукою прискорення економіки і глобального лідерства України. При цьому підтримка галузей АПК є одним із пріоритетів Кабміну, а тому  за останні два роки бюджетна фінансова допомога аграріям становила 9,2 млрд грн.   

В цьому році гроші спрямовуватимуть на підтримку галузей тваринництва, часткову компенсацію купівлі техніки українського виробництва та фермерські господарства. Одним із пріоритетів є також розвиток переробки продукції та її представлення на внутрішньому та зовнішніх ринках під маркою «Мade in Ukraine».

В рамках тематичних заходів форуму вітчизняні та зарубіжні експерти обговорили актуальні питання кластерної моделі розвитку АПК, розвиток органічного сільського господарства, галузі кролівництва,бджільництва та промислового горіхівництва. Тематичні семінари дозволили агровиробникам дізнатися також про інструменти фінансової підтримки розвитку агробізнесу, сучасні аспекти земельного законодавства, ефективне поводження із відходами АПК та інше. Сучасні технології та найкращі зразки сільгосптехніки були представлені в рамках виставки стендах вітчизняних та зарубіжних підприємств.  

В рамках форуму відбулося також урочисте нагородження 10 найкращих фермерів області. 

Участь у заходах форуму прийняв президент Львівської Аграрної палати Павло Музика та уповноважені ЛАП із багатьох районів області.

load page 0.006772 second, load CPU 3.07