1 жовтня в Бісковицькій об’єднаній територіальній громаді Самбірського району відбулося свято врожаю “Обжинки-2017”. 

З вітальними словами до учасників свята звернулися директор Департаменту агропромислового розвитку львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз та очільники Самбірського району Микола Фрей і Віталій Кімак. 

Наталія Хмиз відзначила, що відродження традиції проведення свята врожаю на Самбірщині дуже важливе і актуально, що подібну ініціативу здійснили за підтримки об’єднаної громади району.

В межах свята почесними грамотами департаменту агропромислового розвитку Львівщини та Самбірської районної ради відзначено найкращих агровиробників району, зокрема фермерів.

Присутній на святковій події уповноважений від Львівської Аграрної палати, фермер Іван Кільган підкреслив важливість підтримки фермерського руху для задоволення продовольчої безпеки і актуальність ініціатив об’єднаних громад у проведенні культурних заходів із відзначення кращих аграріїв Самбірщини для відродження національних традицій.

Учасники святкового заходу мали змогу також ознайомилися з кулінарними традиціями Галицької кухні і послухати виступи творчих колективів Самбірського району.

load page 0.006922 second, load CPU 2.97