28-30 листопада у Львові вже вдруге відбувається Міжнародна агропромислова виставка “Euro Agro 2017” на якій агровиробники можуть ознайомитися із сучасним досвідом господарювання та побачити нові технологічно-технічні досягнення.

Із вступним словом на урочистому відкритті заходу до учасників і відвідувачів виставки звернулися заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський та організатори виставки.

Серед зарубіжних представників на виставці присутня делегація та члени Люблінської Аграрної палати (Польща) на чолі з віце-президентом палати Густавом Єрдеєком та керівником відділу у м. Замость Пйотром Куранцом.

В рамках тематичного круглого столу представники аграрних палат Львівської, Вінницької, Запорізької та інших областей обговорили проблемні питання та перспективи розвитку Аграрних палат в Україні. Цікавим є також досвід Дніпропетровської області.

Керівники Аграрних палат України Павло Музика, Ігор Кірашенко, Владсилав Сергієнко, голова управи ЛАП Ігор Вуйцик, уповноважені ЛАП з районів та голови ОТГ Львівщини обговорили сучасний стан, проблемні питання і шляхи розв’язання щодо забезпечення розвитку сільських територій.

Заступник голови Сумської ОДА Микола Подопригора розповів, що вже невдовзі Аграрна палата почне функціонувати також на Сумщині.

load page 0.007873 second, load CPU 4.03