25 березня у Львівському національному університеті імені Івана Франка при підтримці Головного територіального управління юстиції в області відбувся круглий стіл на тему “Земля – основне національне багатство. Право власності на землю гарантується”. 

Участь в роботі круглого столу із доповідями прийняли президент Львівської Аграрної палати Павло Музика, голова управи ЛАП Ігор Вуйцик, уповноважений ЛАП в Радехівському районі Анатолій Близнюк, голова асоціації фермерів області Ярослав Кардаш, фермери області, науковці та юристи.

Із вітальним словом до учасників круглого столу звернулась заступник начальника ГТУЮ у Львівській області Оксана Куманська-Нор, яка розповіла про способи захисту прав на землю в Україні. 

Доцент університету Володимир Федорович в рамках виступу  розповів про наслідки продовження мораторію на продаж земель сільгосппризначення до початку наступного року. 

Голова відділення Нотаріальної палати України на Львівщині Юрій Пилипенко підкреслив значущість дотримання процедури реєстрації прав власності на землю.

Доцент університету Наталія Ільків наголосила на важливих юридичних гарантіях безоплатної приватизації земельних ділянок.

Фермер Мостиського району Михайло Кубара звернув увагу на проблемні аспекти із реєстрацію прав власності на земельні ділянки у випадку їх передачі до складу об’єднаних територіальних громад.   

Інші учасники круглого столу обговорили питання необхідних законодавчих змін для спрощення реєстраційних процедур. 

load page 0.007006 second, load CPU 2.33