10-11 квітня при підтримці редакції національного журналу «Наше Птахівництво» у Львові відбувся Міжнародний практичний форум «Poultry Farming» на якому представники спеціалізованих підприємств із різних областей України, вітчизняні та зарубіжні науковці обговорили актуальні питання розвитку галузі птахівництва.

Учасники форуму обговорили актуальні питання впровадження сучасних технологій при вирощуванні курей та індиків, дотримання ветеринарних стандартів, боротьюу із захворюваннями птиці, а також питання дотримання заходів біобезпеки та забезпечення високої економічної ефективності виробництва із урахуванням сучасних наукових досягнень. Цікаві доповіді представили науковці Польщі, Сумського національного аграрного університету, ДНДКІ ветеринарних препаратів та кормових добавок (м. Львів),  а також представники компаній із Німеччини та Іспанії. 

В рамках форуму діяла також спеціалізована виставка виробничих засобів та обладнання для потреб підприємств галузі птахівництва. 

Учасники форуму із Львівщини, зокрема представники ФГ «Улар», одержали багато сучасної тематичної інформації про основні тенденції розвитку галузі індиківництва та бройлерного птахівництва.  

 

 

load page 0.006952 second, load CPU 3.93