03 листопада в Департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації  представники громадськості та аграрії обговорили Концепцію розвитку фермерських господарств та сільськогосподарської кооперації на 2018-2020 роки, яку схвалено Розпорядженням Кабінету Міністрів України 13 вересня 2017 року № 664-р.

Із вступним  словом  перед учасниками обговорення виступила директор Департаменту агропромислового розвитку  Львівської ОДА Наталія Хмиз, яка представила основні цілі та положення запропонованого документу.

Власний погляд і загальну підтримку зазначеній концепції висловив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників у Львівській області Ярослав Кардаш.  

Президент Львівської Аграрної палати Павло Музика звернув увагу на необхідність відображення у концепції окремого переліку заходів із підтримки розвитку молодих фермерів. Крім того, доцільно чітко визначити заходи з підтримки фермерських господарств та сімейних ферм, що зумовлює в нинішній редакції двозначність трактування законодавчих норм. 

Голова управи ЛАП Ігор Вуйцик відзначив важливість надання фермерам ефективних дорадчих послуг та інтеграцію механізму біржової торгівлі для справедливого ціноутворення на аграрну продукцію.

Уповноважений ЛАП в Старосамбірському районі Леонід Олійник звернув увагу на необхідність чіткого визначення механізмів підтримки фермерів-виробників сертифікованої органічної продукції. 

Інші учасники, зокрема заступник голови Громадської ради при Львівській ОДА  Василь Ільків, член Комісії з питань агропромислового розвитку громадської ради Мирон Галуга в обговореннях висловили власні пропозиції щодо зазначеного документу.

Зацікавлені особи можуть ознайомитися із Концепцією за наведеним нижче посиланням: 

.kmu.gov.ua

Власні зауваження та пропозиції до документу зацікавлені особи можуть подавати до 10 листопада фахівцям Департаменту агропромислового Львівської ОДА: Степанiя Цудна (e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ).

load page 0.007066 second, load CPU 3.09