01 лютого у Львівській торгово-промисловій палаті  компанія “AgriLab” спільно з Департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації провели конференцію “Посівна 2018: підгрунтя успіху”. Участь у конференції прийняли агровиробники області, президент Львівської Аграрної палати Павло Музика, уповноважений ЛАП Олег Бейзик, науковці та керівники агроформувань регіону.

Директор з маркетингу компанії “AgriLab” Володимир Скорик у вступному слові наголосив на важливості впровадження агровиробниками технологій ефективного агробізнесу, особливо підприємцями, які останні 3,5 роки користуються послугами компанії.

Експерт компанії Євген Предченко розповів про технологічні особливості послуг  компанії “AgriLab” і комплексність рішень, якими вже користуються понад 200 компаній в Україні і впроваджені на площі понад 700 тис.га. 

Євген Предченко детально зупинився на питаннях комплексної агродіагностики , що передбачає автоматизований відбір  грунтових проб, аналіз зразків грунту, розробку рекомендації і інші актуальні питання, що дозволяють оцінити потенціал  полів і зробити ефективну карту полів для систем точного землеробства.  

Євген Предченко у своїй доповіді також детально охарактеризував досвід США, де фермери аналіз потенціалу полів здійснюють раз на три роки, але при цьому щорічно зонально обстежують певні ділянки додатково.

Головний агрохімік компанії “AgriLab” Володимир Махота детально розповів про етапи діагностики азотного та калійного живлення рослин і сучасні технічні засоби, що дозволяють суттєво спростити роботу агрономів, підвищуючи ефективність виробництва. На думку В. Махоти, починати ефективно господарювати необхідно з індивідуального підходу до кожного поля. Наприклад, впровадження технології диференційованого внесення добрив дозволяє підвищити урожайність і мінімізувати непродуктивні витрати мінеральних добрив.

Заступник директора компанії “Агрокультура Мостиська” Володимир Бубнов розповів про досвід успішної співпраці з компанією “AgriLab”, що дозволило підприємству вже за півроку відчути суттєву економічну віддачу від впровадження нових технологічних рішень. 

Президент ЛАП Павло Музика у своєму виступі наголосив на важливості технологічної підтримки розвитку фермерства, що дозволить забезпечити збалансований економічний розвиток господарств і сільських територій загалом. 

load page 0.006378 second, load CPU 1.97