18 квітня у Львові відбулася зустріч представників Львівської Аграрної палати із делегацією Сільськогосподарської палати регіону Іль-де-Франс (Франція) на чолі з її президентом Крістофом Іллєре.

Із вітальним словом до учасників зустрічі звернулася директор Департаменту агропромислового Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, яка відзначила важливість взаємодії та обміну досвідом організації виробництва та розвитку сільських територій.

 

Президент Львівської Аграрної палати Павло Музика у своєму виступі звернув увагу на важливість досвіду Франції з підтримки індивідуалізму та розвитку фермерства, який властивий також і аграріям Львівщині.

 

Голова управи ЛАП Ігор Вуйцик запропонував перелік важливих ініціатив для розширення співпраці, зокрема з питань підготовки дорадників.

 

Президент Аграрної палати Запорізької області Владислав Сергієнко охарактеризував виробничо-ресурсний потенціал області і розповів про основні тенденції розвитку фермерських господарств. Важливу увагу В. Сергієнко звернув на перспективи закріплення функціонування Аграрних палат у національному законодавстві.

 

Президент Сільськогосподарської палати Іль-де-Франс Крістоф Іллєре у своєму виступі наголосив, що палати дозволяють інтегрувати і демократично представляти інтереси фермерів, відстоювати їх інтереси на національному та міжнародному рівні.

 

Участь у зустрічі та обговоренні прийняли також фермери-члени Львівської Аграрної палати, члени французької регіональної сільськогосподарської палати, представники органів місцевого самоврядування регіону Іль-де-Франс.

Французька делегація відвідала заходи в рамках Міжнародного форуму "Agroport West Lviv 2018" та ознайомилася з діяльністю агропромислових підприємств і наукових установ Львівщини. 

 

 

 

 

 

 

 

 

load page 0.008433 second, load CPU 2.36