20 травня у Львівській області відбувся  завершальний у першому циклі тематичний онлайн-семінар для представників об’єднаних територіальних громад (ОТГ) регіону, проведення яких ініційовано Західним міжрегіональним управлінням Міністерства юстиції (м. Львів), Львівською  Аграрною палатою, Департаментом агропромислового розвитку Львівської ОДА і представництвом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Західному регіоні. 

Участь у семінарі із тематичними доповідями прийняли президент Львівської Аграрної палати Павло Музика і голова управи ЛАП Ігор Вуйцик.

В рамках онлайн семінару представники Шегинівської ОТГ, Новоміської ОТГ, Славської ОТГ, Дублянської ОТГ, Судововишнянської ОТГ та Воютицької ОТГ Львівщини дізналися актуальну інформацію про напрями підвищення правової свідомості громадян та надання правової допомоги. 

В ході семінару обговорювалися питання земельного законодавства, правової допомоги громадянам у сфері земельних правовідносин, оренди та суборенди землі і доопрацювання стратегій розвитку ОТГ області.

 

load page 0.009311 second, load CPU 1.88