20 липня  у Львові за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації  Юрія Бучка відбулася тематична зустріч із агровиробниками та представниками фінансово-кредитних установ щодо питань фінансової підтримки агровиробників області.

Участь у нараді прийняли голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик та уповноважений ЛАП в Старосамбірському районі Леонід Олійник.

В рамках наради директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Юлія Шопська відзначила хід реалізації заходів фінансової підтримки агровиробників в цьому році.

Згідно із програмою підтримки шляхом здешевлення кредитів, компенсація надається в розмірі 1,5 облікової ставки НБУ, зменшених на 5 відсоткових пунктів, на конкурсній основі суб’єктам господарювання агропромислового комплексу, які здійснюють  діяльність у галузях тваринництва або провадять діяльність за іншими видами сільськогосподарської діяльності (крім тваринництва). 

Для  реалізації програм підтримки АПК за рахунок бюджетних коштів в департаменті розроблено дорожні карти - покроковий механізм одержання фінансової підтримки.

Представники банків, зокрема АТ  АКБ «Львів» розповіли про успішний досвід кредитування агровиробників області, що дозволяє динамічно розвиватися  фермерським господарствам в регіоні.

 

load page 0.005918 second, load CPU 1.74