2 липня у Львові відбувся форум “Прибуткова біоенергетика: технології та інвестиції” орієнтований на популяризацію впровадження біогазових технологій в Україні. Участь у форумі прийняли агровиробники області, науковці, а також  президент Львівської Аграрної палати Павло Музика. 

Із вступним словом до учасників форуму звернувся т.в.о. голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, який відзначив, що протягом останніх двох років в області у розвиток проектів альтернативної енергетики залучено понад 320 млн дол. США. Важливо також розвивати проекти будівництва біогазових установок, який на даний час лише 13 в Україні, особливо на підприємствах галузей тваринництва і в харчовій промисловості. При цьому інвестиції в проекти з виробництва біогазу в Україні за 2014-2018 рр. зросли із 42 млн. дол.США до 129 млн. дол.США .

 

Учасники форуму дізналися актуальну інформацію про розвиток біоенергетичних потужностей в Україні, зо дозволило створити ефективну систему утилізації відходів галузей сільського господарства. Крім того, лише в 1 півріччі 2019 року в Україні введено потужності ВДЕ більше, ніж за весь 2018 рік.

 

load page 0.006391 second, load CPU 4.62