22 лютого в Головному територіальному управлінні юстиції у Львівській області відбувся семінар  на тему: «Фермерські господарства: порядок створення та державної реєстрації».

Участь у семінарі прийняли керівники управління юстиції області, фахівці з питань державної реєстрації, представники агробізнесу, науковці, а також   голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик, голова асоціації фермерів області Ярослав Кардаш та інші.  

Із вступним словом до учасників cемінару звернулась заступник начальника обласного управління юстиції області Оксана Куманська-Нор.

Фахівці управління юстиції докладно розповіли в рамках заходу про основні аспекти реєстраційних процедур  фермерських господарств.

В рамках виступу Ігор Вуйцик охарактеризував сучасні тенденції розвитку фермерства на Львівщині, актуалізував ряд проблемних питань і надав пропозиції, які можуть спростити реєстрацію фермерських господарств.

Відзначимо, що Львівська Аграрна палата активно співпрацює із фахівцями Головного територіального управління юстиції у Львівській області при наданні юридичної допомоги агровиробниками та власникам земельних паїв. 

load page 0.029096 second, load CPU 10.24