26 лютого у Львові при сприяння Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України (НАСДУ) та Проекту USAID “Трансформація фінансового сектору” відбувся тематичний тренінг  «Лізинг: особливості послуги та переваги для клієнта». Участь у тренінгу прийняли агровиробники області, уповноважена Львівської Аграрної палати в Жидачівському районі Галина Киячик, науковці і представники фінансово-кредитних установ.

Із вступним словом до учасників тренінгу звернувся президент НАСДУ Іван Паньків, який наголосив на важливості для агровиробників розуміти сучасні фінансові інструменти, що дозволяють підвищити ефективність виробництва.

Консультант проекту USAID Олена Сухенко у своїй доповіді наголосила на перспективності використання лізингу підприємствами аграрного сектору. За словами експерта, станом на 30 вересня 2017 року вартість укладених договорів фінансового лізингу в сільському господарстві становила 6,5 млрд грн або 27 %  в загальному обсязі лізингових операцій.

Олена Сухенко також детально розповіла про переваги і недоліки використання аграріями фінансового та оперативного лізингу техніки чи обладнання.

В рамках семінару учасники також виконали практичні вправи і дізналися про пропозиції провідних лізингових компаній України. 

load page 0.010184 second, load CPU 3.43