14-15 жовтня у Львові при підтримці Шведської міжнародної організації Коаліція Чиста Балтика та ГО «Екотерра» відбувся  «Ярмарок органічної та натуральної продукції». 

Із вступним словом до учасників заходу звернулася директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, яка відзначила перспективи розширення виробництва та збуту органічної аграрної продукції в області і на зарубіжні ринки.

 

В рамках ярмарку власну продукцію представили агровиробники Львівської, Волинської, Тернопільської, Івано-Франківської та інших областей.

 

Bвиробники з Львівщини  СОК «Еко Газда», СОК «Карпатський мед», ФГ «Костів», ФГ «Соломея», СОК «Стрийський ясь» та інші представили споживачам рослинницьку та тваринницьку продукцію, а також мед і продукти бджільництва, вироблені за технологіями натурального виробництва.

 

В рамках ярмарку відбулися також численні тематичні семінари, майстер-класи та навчальні тренінги з питань виробництва та споживання здорової  їжі  і напрями впровадження суспільної концепції Slow Food.

load page 0.006842 second, load CPU 2.88