15 жовтня у Львові з ініціативи Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації та Львівської аграрної дорадчої служби відбулися заходи із відзначення  Міжнародного дня сільських жінок.

Із вступним словом до учасників урочистостей звернулися директор галузевого департаменту Наталія Хмиз, яка відзначила важливість гідного вшанування праці працівниць різних установ у сільській місцевості з урахуванням світового досвіду.

Із вітальними словами до присутніх на заході жінок із сільських територій різних районів області звернулися радник голови Львівської ОДА з питань децентралізації Віталій Корецький, голова профспілки працівників АПК Львівщини Михайло Тарнавський, ректор Львівського національного аграрного університету, академік НААН Володимир Снітинський, заступник генерального директора ТОВ “РСП “Шувар” Іван Стефанишин і директор Львівської аграрної дорадчої служби Іван Паньків. 

В рамках урочистостей найкращих сільських вчителів, жінок-фермерів і кооператорів, сільських бібліотекарів і керівників об’єднаних територіальних громад нагороджено відзнаками від Львівської облдержадміністрації та обласної ради, а також вручено пам’ятні подарунки

load page 0.006721 second, load CPU 2.84