27 грудня у Львові відбулося підсумкове засідання правління Львівської Аграрної палати. Із вступним словом виступив президент ЛАП Павло Музика, який охарактеризував основні тенденції в розвитку аграрного сектору та земельних відносин на Львівщині.

Голова управи ЛАП Ігор Вуйцик у своєму виступі висвітлив інформацію про співпрацю із Аграрними палатами іншим областей, діяльність Асамблеї Аграрних палат України і можливий план діяльності організації в 2019 році.

Уповноважений ЛАП у Жовківському районі Олег Бейзик  представив інформацію  про тенденції розвитку сімейного фермерства у районі протягом 2018 року, інвестиції у вирощування грибів та тенденції розвитку ягідництва на прикладі сільських рад району. 

Уповноважений ЛАП в Кам’янка-Бузькому районі Дмитро Мороз розповів про тенденції розвитку виробництва агропродукції в районі, а також співпрацю агрохолдингів та сільських рад у розвитку інфраструктури сільських територій. 

Уповноважена ЛАП у Жидачівському районі Галина Киячик надала інформацію про тенденції розвитку агровиробництва в об’єднаних територіальних громадах району.

Аналогічну інформацію висвітлили у виступах уповноважені в Пустомитівському та Миколаївському районах Михайло Майовець та Юрій Вічистий. Зверталася увага на окремі проблемні аспекти  в сфері земельних в Миколаївському районі. Уповноважений ЛАП у Перемишлянському районі Тарас Мартиняк висвітлив інформацію про навчання для сільськогосподарських дорадників в Києві.

Уповноважений ЛАП в Сколівському районі Іван Ільницький детально охарактеризував  розвиток сімейних ферм у районі та висвітлив окремі проблемні питання землекористування. 

Члени правління Аграрної палати ознайомилися із переліком тематичних освітньо-виставкових заходів  в Україні та країнах ЄС, окреслили напрями співпраці із регіональними аграрними палатами країн ЄС і визначили пріоритетні напрями діяльності на 2019 рік.

 

load page 0.013995 second, load CPU 5.84