13 лютого у Львові відбулося виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин. Участь у зустрічі прийняв уповноважений Львівської Аграрної палати Дмитро Мороз.

Учасниками виїзного засідання комітету були депутати Верховної Ради України голова Львівської ОДА Олег Синютка, голови Київської, Тернопільської і Волинської облдержадміністрацій, директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз,  представники лісової галузі і науковці.

В рамках засідання розглядалося питання прийняття стратегії розвитку лісового господарства. Комітет прийняв рішення рекомендувати Міністерству аграрної політики та продовольства України сформувати до 01 червня 2018 року перелік земель сільськогосподарського призначення в областях, що можуть підлягати залісненню у зв’язку з станом родючості грунтів чи ландшафтних особливостей.

Директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія  Хмиз у короткому виступі розповіла про проблемні аспекти розвитку сільськогосподарської кооперації. Члени профільного Комітету парламенту запропонували долучитися органам влади і керівникам кооперативів області до розробки відповідних законопроектів.

 

load page 0.006906 second, load CPU 3.42