17 грудня відбулося засідання Громадської ради при Головному управлінні Держгеокадастру у Львівській області. Участь в засіданні прийняв  президент  Львівської Аграрної палати Павло Музика.

Із вступним словом до учасників засідання звернувся голова громадської ради Роман Скіра, який відзначив системну роботу та співпрацю із керівництвом Держгеокадастру області.

Порядок денний  засідання складався із п’яти  актуальних питань щодо стану земельних відносин в області.

Заступник начальника ГУ Держгеокадастру області Олег Рубан  розповів про сучасний стан передачі земель сільськогосподарського призначення із державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.  Загалом до кінця 2018 року 35 ОТГ області буде передано 44,8 тис га сільськогосподарських угідь.  

Значна увага при розгляді зазначеного питання приділялася формуванню передумов для ефективного розпорядження ОТГ сільгоспугіддями.

В рамках засідання розгядалися також актуальні питання виділення земель учасникам АТО в Пустомитівському районі та м. Самбір.

Важлива увага приділялася питанням контролю за діяльністю управління охорони земельних ресурсів.

Розглянули члени громадської ради також питання  пов’язані із питанням можливого будівництва звіроферми в Бродівському районі, яке набуло широкого  суспільного резонансу.   

Коротку інформацію про результати діяльності оприлюднили керівники чотирьох комісій громадської ради. Члени громадської ради також напрацювали пропозиції щодо пріоритетних напрямів  діяльності комісії на перший квартал наступного року. 

Передбачається, що члени громадської ради при Держгеокадастрі області в наступному році приймуть участь у  зустрічах із громадянами  на районному рівні в рамках прийомів громадян районними відділами Держгеокадастру.

load page 0.010049 second, load CPU 9.9