22 січня у Львові відбулися збори правління Львівської Аграрної палати в рамках яких обговорено питання  стратегічного розвитку на поточний рік.

На початку заходу президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України Іван Паньків в урочистій атмосфері вручив свідоцтва експертів-дорадників членам Львівської Аграрної палати, які в грудні минулого року пройшли навчання і склали кваліфікаційний іспит. 

 

В рамках засідання правління ЛАП розглядалися питання функціонування організації в районах, актуалізувалося питання проведення аудиту земель в області, наголошувалося на необхідності сприяння розвитку молодих фермерів. 

Президент ЛАП Павло Музика наголосив на необхідності посилення співпраці з іншими областями та надання інформаційно-методологічної допомоги щодо  структуризації Аграрних палат в інших областях.

 

В рамках зборів правління уповноважені ЛАП із різних районів (Леонід Олійник, Дмитро Мороз, Галина Киячик, Юрій Вічистий, Марія Мельник, Іван Ільницький)  висловили погляд районів на сучасні аспекти аграрної політики, зокрема щодо розвитку гірських районів.

 

Голова управи ЛАП Ігор Вуйцик проінформував членів правління про кроки щодо підготовки заходів із відзначення 20-річчя створення палати і запрошених на подію міжнародних гостей.

Розглянуто також питання розширення консультативної підтримки для членів ЛАП.

load page 0.007100 second, load CPU 2.25