12 квітня у Львові при підтримці консорціуму “ЕЕN-Україна” спільно з Європейською комісією відбувся інформаційно-практичний захід “Європейські можливості для розвитку Вашого бізнесу”. 

Участь у інформаційному заході прийняли підприємці, експерти з питань торгівлі, представники інноваційних та виробничих організацій, члени Львівської Аграрної палати.

Учасники інформаційного дня дізналися від представників Єврокомісії про можливість участі представників українського бізнесу в програмах COSME та Horizon 2020. 

Мережа ЕЕN дозволяє підприємцям одержати актуальну інформацію для бізнесу для налагодження взаємовигідної співпраці в 60 країнах світу.  Мережа дозволяє здійснювати пошук потенційних партнерів-інвесторів та покупців продукції в країнах ЄС, шукати партнерів для створення спільних підприємств, а також поширювати та відстежувати технологічні пропозиції.

 Крім того, важливо відзначити, що представники аграрного бізнесу України найбільше користуються інформаційними запитами для пошуку партнерів в ЄС.

В рамках інформаційного заходу підприємці області також розповіли про успішний досвід налагодження співпраці та виходу бізнесу на ринки ЄС.  

 

 

load page 0.006577 second, load CPU 2.97