28 березня на базі Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН у с. Оброшино проведено регіональну нараду щодо стану підготовки до проведення весняно-польових робіт у Західній Україні.
Перед початком наради заступник міністра аграрної політики та продовольства України Володимир Лапа відвідав фермерське господарство “Дрофа”, що займається вирощуванням індиків, а також молочне господарство “Кмітливість”. Фермер Михайло Кметик починав із трьох корів, а донори взяли на себе 40% витрат. За короткий період кількість поголів’я зросло до 33 корів. Iз власниками ферми Володимир Лапа обговорив питання кредитування, компенсації банківських відсотків, проекти підтримки іноземними донорами.
Під час наради виробники з різних областей висловили пропозиції стосовно реєстрації прав оренди на землю на місцевому рівні, оптимізації мережі насіннєвих станцій, забезпечення форвардних закупівель, а також можливостей підтримки малих та середніх товаровиробників.
Участь у нараді прийняв голова Львівської аграрної палати Павло Музика.