Сучасне сільське господарство в Україні забезпечує значну частку валютних надходжень та створює робочі місця в Україні. Водночас сільські території поступово занепадають, оскільки протягом останніх десятиліть політичне представництво було доволі обмеженим. Такої думки дійшли учасники Аграрного форуму, що відбувся 21 січня 2015 року у Львові.
З вступним словом до учасників форуму звернувся заступник директора департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Роман Верещинський який охарактеризував потенціал розвитку регіону. Відомий економіст Віталій Скоцик під час доповіді зазначив, що в аграрному секторі формується майже 27% ВВП, а експортні надходження у майже 17 млрд. дол. США – важлива підтримка національного платіжного балансу. Водночас галузі сільського господарства часто потрапляють під керівництво нефахових людей. Внаслідок відсутності політичного представництва аграріїв, Україна перетворилася на лідера з експорту кукурудзи, ріпаку, зернових, але не продукції з вищою доданою вартістю. Готові продукти можна продавати значно дорожче, а економіка буде працювати ефективніше.
В ході форуму відбулися цікаві та змістовні дискусії між виробниками, науковцями та експертами аграрного ринку. Tакож напрацьовано стратегічні кроки розвитку АПК Львівщини.
Участь у заході прийняв голова Львівської аграрної палати Павло Музика.