Важливим трендом розвитку сучасного сільського господарства у світі є спеціалізація на виробництві органічної продукції що дозволяє розвивати аграрне виробництво на основі принципів сталого екологічно збалансованого розвитку.
15 листопада у м. Стрий відбувся третій щорічний фестиваль-ярмарок“Стрий-Органік-Фест”, який зібрав виробників органічної продукції Львівської, Волинської, Івано-Франківської, Закарпатської та Чернігівської областей. З вітальним словом до учасників на відкритті фестивалю звернулися ініціатори його проведення – голова спостережної ради Кредитної спілки “Вигода” Петро Маковський і директор кооперативу здорового харчування “Віра”. Петро Маковський відзначив, що щорічне проведення фестивалю стало доброю традицією, яка дозволяє не лише за прийнятними цінами придбати продовольчі товарита ознайомитися з культурними і кулінарними особливостями інших областей України, але і згуртувати громаду. Слід зазначити, що цього року проведення фестивалю-ярмарку “Стрий-Органік-Фест”присвячене 110-річниці створення першої молочарської спілки “Маслосоюзу” у с. Завадові Остапом Нижанківським.
В межах заходів ярмарку органічної продукції для жителів та гостей м. Стрий відбувся фестиваль народної пісні, конкурси та благочинний ярмарок. Слід зазначити, що Волонтерську участь у фестивалі “Стрий-Органік-Фест”учні коледжів м. Стрий.
Участь у заході прийняв голова Львівської аграрної палати Павло Музика.