Розвиток системи переробних підприємств в гірських районах Львівщини створює ефективні передумови для формування стабільних ланцюгів доданої вартості, сприятиме розвитку молочного скотарства та сімейного фермерства.
22 жовтня у с. Нижнє Гусне (Турківський район) відбулося урочисте відкриття молокопереробного цеху підприємства “Еко-Газда” площею близько 700 м кв, який спеціалізуватиметься на виробництві сирів. На першому етапі підприємство планує переробляти до 5 тонн молока щодоби, постачальниками якого будуть агроформування району. При роботі підприємства на повну виробничу потужність, обсяги щоденної переробки можна збільшити до 10 тонн щоденно. Інвестиції у підприємство становлять близько 10,0 млн. грн.
У заходах відкриття нових потужностей підприємства прийняв голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, директор Департаменту агропромислового розвитку регіону Наталія Хмиз, представники органів влади Турківського району. Участь у заході прийняли також члени Львівської Аграрної палати.