12 листопада у Львові відбулися заходи із нагоди 25-ї річниці відродження випуску журналу “Український пасічник” в Україні.
Урочисті заходи розпочалися відкриттям меморіальної дошки на будинку першого редактора журналу Михайла Боровського, який працював у виданні в 1928-1939 рр.
Участь у відкритті меморіальної дошки прийняли директор Департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації Наталія Хмиз, пасічники з Львівської, Волинської, Полтавської областей та представники громадських організацій області.
Друга частина урочистостей – проведення конференції в межах якої багаторічний головний редактор журналу Микола Осташевський нагородив пасічників – постійних читачів та авторів статей журналу “Український пасічник”.
В межах конференції обговорювалися також актуальні економічні і технологічні питання розвитку бджільництва в Україні, а також перспективні форми організації виробництва з урахуванням світового досвіду.
Участь у заходах прийняв член управи Львівської Аграрної палати Андрій Доманський, який обговорив з пасічниками з різних областей України перспективні напрями розвитку галузі бджільництва в умовах глобальних викликів.