17 серпня на Тернопільщині відбувся спеціалізований День поля компанії “Alfa Smart Agro”. Зазначена подія об’єднала виробників рослинницької продукції із Західної України.
Участь у заході прийняли участь також члени Львівської Аграрної палати, які мали змогу ознайомитися із новими препаратами вітчизняного виробника та лінійкою насіння соняшника, кукурудзи, сої, які пропонуються на ринку.
Слід зазначити, що протягом 2012-2017 рр. компанія вивела на вітчизняний ринок 24 нові продукти, які дозволили підвищити врожайність основних культур.
Відвідуючи демонстраційну ділянку у с. Острів учасники Дня поля ознайомилися із технологією вирощування культур із використання препаратів вітчизняного виробника компанії “Alfa Smart Agro”.