23 серпня у Львові за участю заступника міністра аграрної політики та продовольства України Олени Ковальової відбулося виїзне засідання робочої групи з проблем розвитку сільських територій. Участь в зустрічі прийняли експерти та практики з різних областей України, представники Офісу підтримки реформ при Мінагрополітики і проекту USAID “Агросільрозвиток” та агровиробники області.
Із вступним словом до учасників звернулися заступник міністра Олена Ковальова, яка відзначила важливість розробки інтегрованих пропозицій і поширення найкращих практик, що дадуть змогу забезпечити високу якість життя на селі.
Голова Львівської ОДА Олег Синютка звернув увагу на потребу реалізації заходів, що забезпечать гідне життя в сільській місцевості і роботи а галузях агропромислового комплексу.
Успішний досвід реалізації проектів розвитку в сільській місцевості представили директор департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА Наталія Хмиз і директор Львівського фонду індивідуального житлового будівництва на селі Зеновій Древняк.
Зеновій Древняк у своєму виступі відзначив досвід фонду в області при реалізації заходів щодо надання пільгових кредитів агроформуванням Львівщини через конкурсну підтримку пріоритетних бізнес-планів. Агровиробники області розповіли про власний успішний досвід одержання кредитних ресурсів з обласного бюджету для розвитку виробництва.
Присутні на засіданні президент Львівської Аграрної палати Павло Музика та голова управи Ігор Вуйцик надали пропозиції щодо співпраці в розробці проектів нормативно-правових актів з урахуванням позиції членів палати.
Павло Музика обговорив також пріоритетні напрями розширення співпраці із заступником голови Асоціації “Укрсадпром” Олександром Матвійцем.