Святкуючи разом з усім Українським народом, від душі бажаю, щоб наша спільна щоденна праця на благо держави була плідною та натхненною, дарувала добробут, радість, задоволення, нові здобутки і перемоги. Миру, здоров’я, порозуміння, згуртованості, утвердження патріотизму, гордості за свою державу, звитяги нашому народу та благословення всім нам від Всевишнього на нові починання і зміцнення віри у щасливе прийдешнє України.
Саме в єдності, мудрості, працьовитості українського селянина, толерантності, взаємній любові, а ще волелюбності та переконливій впевненості у світлому завтра і полягає запорука державотворчого успіху. У цьому – і велика сила українців у боротьбі за волю та незалежність.
З повагою,
Президент Львівської Аграрної Палати
Павло Музика