Шановні краяни прийміть сердечні вітання з нагоди 28-ї річниці від дня проголошення Незалежності нашої країни! Ця визначна дата започаткувала нову епоху в житті українського народу.
Сьогодні наша держава переживає нелегкі часи. Питання про незалежність держави, її цілісність та свободу народу постає особливо гостро. Але цей час повинен загартувати нас і зробити ще сильнішими.
В цей святковий день бажаю вам міцного здоров’я, щастя, родинного тепла,та затишку, наповнення комор новим багатим урожаєм, впевненості в майбутньому та миру.
Зі святом вас, з Днем Незалежності України!
З повагою президент
Львівської Аграрної Палати
Павло Музика