6 листопада у Львові відбулося засідання комісії з питань міжнародної технічної допомоги та міжнародної політики Громадської ради при Львівській облдержадміністрації.
В рамках засідання комісії громадський діяч Орест Лопата представив інформацію про перспективний проект для регіону Lviv Smart Region, що дозволить оптимально реалізувати підходи спрощеного доступу громадськості до суспільно важливої інформації.
Проект передбачає реалізацію ряду програмних модулів ЕкоЛіс, Енергетика Он-лайн, Sms-щоденник, мобільний додаток для АПК Lviv Smart Public ECO Market (LS-PEM) та інші.
Основним завданням LS-PEM є створення спеціалізованого веб-порталу з метою автоматизації збуту і доставки до кінцевого споживача органічної сільськогосподарської продукції через ефективне об’єднання зусиль малих та середніх агроформувань (юридичних осіб і фізичних осіб, фермерів, кооперативів та інших інституцій аграрного ринку Львівщини) в єдиний кооперативний ланцюг.
Члени комісії громадської ради одностайно проголосували в підтримку реалізації проекту Lviv Smart Region із відповідним зверненням до голови Львівської облдержадміністрації.