13 листопада делегація керівників та фермерів-членів Люблінської сільськогосподарської палати (Польща) ознайомилися із господарською діяльністю агроформувань в різних районах Львівської області.
Делегація зарубіжних гостей та голова управи Львівської Аграрної палати Ігор Вуйцик відвідали СФГ “Західний Равлик” (Пустомитівський район), ПП “Агрофірма “Дзвони” (Перемишлянський район), ТОВ Апі-Трейд (Жовківський район).