22 листопада у Львові відбулася ІІ Міжнародна конференція країн Східного Партнерства “Digitalisation and Transformation: Effects on Democracy”.
Із вітальним словом до учасників конференції звернувся ректор Українського Католицького Університету о. Богдан Прах.
В рамках конференції учасники із багатьох країн світу представили найкращий зарубіжний досвід та практики впровадження діджитал-рішень у всі сфери суспільного життя, зокрема в сільських територіях.
В країнах ЄС впровадження сучасних діджитал-рішень підвищує прозорість прийняття управлінських рішень і ефективне використання ресурсів, зокрема в сільських територіях.
Власний досвід впровадження рішень електронної демократії в різних сферах суспільного життя представили представники Молдови, Вірменії, Грузії, Білорусі, Азербайджану. (фото 3)